Milé ženy,

 

mé lekce jógy ve Studiu Živa jsou určeny právě vám! Čeká na vás JÓGA PRO ŽENY

 

HATHA JÓGA přizpůsobená našim ženským potřebám a ženskému cítění. Cvičíme jemně a tyto lekce jógy jsou vhodné i pro ženy, které s jógou teprve začínají, je fyzicky nenáročná, zaměřená hlavně na hloubku našeho prožitku. Uvolňujeme, protahujeme i posilujeme naše tělo, učíme se správně dýchat, odpočíváme, abychom načerpaly síly. A především si užíváme čas jen se sebou samými s pocity vnitřní radosti!

 

V rozvrhu Studia Živa najdete každý týden tyto lekce JÓGY PRO ŽENY:

PONDĚLÍ           17:00 – 18:15

ČTVRTEK          18:30 – 19:45

STŘEDA 8:00 - 9:15

 

LEKCE JÓGY ve STUDIU ŽIVA z důvodu jarních prázdnin 18. - 22 . 2. odpadají.

 

 

Své místo si prosím rezervujte na 724 241 285.

S láskou

Šárka

 

 

 

 

dalšími lekcemi, kterými vás budu ráda provázet je

J I N   JÓGA

 

Hluboce relaxační lekce jógy, které působí do hloubky těla na naši pojivovovu tkáň. Klidné spočinutí v jógové pozici s použitím pomůcek jako jsou meditační polštáře, válce, bločky či deky. Toto velmi jemné cvičení přináší silné účinky v těle, harmonizuje naši psychiku, působí na emocionální i spirituální úrovni.

 

V rozvrhu Studia Živa najdete každý týden tyto lekce JIN jógy:

ÚTERÝ     19:30 - 20:30

  

Své místo si prosím rezervujte na 724 241 285.

       Těším se na vás!

Šárka

 

 

 

 

 

Nově si také můžete několikrát týdně přijít zacvičit trochu dynamičtěji VINJASA jógu, kterou vás bude velmi citlivě provázet Xenie Kuliková. Níže si můžete o lekcích Xenie i o ní samotné přečíst více.

 

V rozvrhu Studia Živa najdete každý týden tyto lekce VINJASA jógy:

 

STŘEDA            16:00 – 17:00

PÁTEK          8:00 – 9:00

 

 

Své místo na lekci si prosím rezervujte na 773 642 669.

S láskou

Xenie

 

 

 

 

Pozvání pro vás od Xenie

Pojďme společně vyrazit na zábavnou cestu sebepoznání skrz dynamické jógové lekce typu vinjása. V těchto lekcích klademe prvotní důraz na propojení dechu s pohybem a poplyneme v hravém rytmu pozicemi.  V lekcích se podíváme i za naše hranice, vždy ale s respektem a láskou k našemu tělu. Jsem totiž přesvědčena o tom, že pokud dokola děláme pořád stejné věci, nemůžeme očekávat jiné neboli nové výsledky. Hravým pohybem zapracujeme i na našich hlavách a díky ponoření se do sebe poodkryjeme všechny dary, které v sobě bezpochyby máme. A abych nezapomněla, určitě se při lekci rozproudíme, vypustíme páru a třeba i od srdce zasmějeme. Zkrátka si budeme hrát a společně tvořit přátelské a bezpečné prostředí vybízející k seberozvoji, ať už na podložce či mimo ni.

 

A ještě Xenie o sobě

Největším naším posláním, a tudíž i darem, je být a žít v souladu se sebou, se svými skutečnými velkými, ale i malými sny. Otevřenost životu je umění a zároveň naše přirozenost. Už se tak ale stává, že se potlačujeme a zakazujeme si snít. A já jsem samozřejmě nebyla výjimkou. Vězme však, že tu moc a právo být skutečně šťastní máme v sobě. Dovolte si tedy žít, dýchat a vědomě otevírat své srdce možnostem, příležitostem a těm správným okolnostem, které vás aspoň trochu posunou na vaší životní cestě. Jóga se pro mě stala přesně takovou průvodkyní, tou, která mi pomohla a stále pomáhá uvědomovat si, kdo skutečně jsem a kým v životě chci být. Je to kouzelná, nikdy nekončící, cesta sebereflexe, sebeuvědomování a sebeutváření, která vede k celistvosti, zdraví, štěstí a plnému prožívání každého dne. Pochopila jsem, že pouze já jsem zodpovědná za svůj život, za své zdraví i štěstí, za vše, co je spojeno se spokojeným bytím. Mnoho emocionálních prožitků jsem si přivezla z Indie, kde jsem si mimo jiné uvědomila skrz vlastní zkušenost, jak cenný a krásný život ve své podstatě je. Podobně se můžete rozhodnout převzít zodpovědnost i Vy. Ano, chce to odvahu, ale ty změny za to určitě stojí. Proč? Jednoduše proto, že si to zasloužíte a po právu vám to náleží. Díky józe získáte odvahu a kuráž spolu s pevnou půdou pod nohama, začnete vnímat sami sebe, stanete se citlivější, pozornější nejen k sobě, ale i okolnímu světu. Přesně to se děje mně a jsem za to nesmírně vděčná. Dopřejte si volnost a prostou radost z pohybu, dovolte si tvořit a hledat sílu, která proudí vaším tělem právě teď. PS.: Ve svých lekcích nevystupuju jako lektor, ale jako přítel, jako ta, co vás ráda podpoří a s radostí předá své zkušenosti. Vnímám to jako vzájemný proces obohacování.

  Motto: Vše, co potřebuješ, už máš – v sobě, jen odvahu to objevit.

 

CENA každé z výše uvedených lekcí je 100 Kč. Jestliže si předplatíte 10 lekcí, máte své místo na lekci pevně rezervované. Permanentka má platnost po dobu tří měsíců.