Milé ženy,

 

mé lekce jógy ve Studiu Živa jsou určeny právě vám! Čeká na vás JÓGA PRO ŽENY

 

HATHA JÓGA přizpůsobená našim ženským potřebám a ženskému cítění. Cvičíme jemně a tyto lekce jógy jsou vhodné i pro ženy, které s jógou teprve začínají, je fyzicky nenáročná, zaměřená hlavně na hloubku našeho prožitku. Uvolňujeme, protahujeme i posilujeme naše tělo, učíme se správně dýchat, odpočíváme, abychom načerpaly síly. A především si užíváme čas jen se sebou samými s pocity vnitřní radosti!

 

V rozvrhu Studia Živa najdete každý týden tyto lekce JÓGY PRO ŽENY:

PONDĚLÍ           17:00 – 18:15

 

STŘEDA 8:00 - 9:15

 

ČTVRTEK          18:30 – 19:45

 

 

  

 

 

 

J I N   JÓGA

 

Hluboce relaxační lekce jógy, které působí do hloubky těla na naši pojivovovu tkáň. Klidné spočinutí v jógové pozici s použitím pomůcek jako jsou meditační polštáře, válce, bločky či deky. Toto velmi jemné cvičení přináší silné účinky v těle, harmonizuje naši psychiku, působí na emocionální i spirituální úrovni.

 

V rozvrhu Studia Živa najdete každý týden tyto lekce JIN jógy:

ÚTERÝ     19:30 - 20:30

 

 

CENA každé z výše uvedených lekcí je 100 Kč. Jestliže si předplatíte 10 lekcí, máte své místo na lekci pevně rezervované. Permanentka má platnost po dobu tří měsíců. 

Své místo si prosím rezervujte na 724 241 285.

       Těším se na vás!

Šárka

 

 

 

 

 

 

 MEDITACE SPOJENÝCH SRDCÍ - 17. listopadu 2019

Přihlásit se můžete nejlépe přes Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.