Ž I V É  P Á N E V N Í  D N O a jeho tajemství I. 

 

4. - 25. LEDNA 2023

 

4. 1., 11. 1., 18. 1., 25. 1. 2023

 

KURZU SE MŮŽETE ZÚČASTNIT I ONLINE

   

 

Kurz je složený ze čtyř dvouhodinových lekcí, jedna lekce týdně, vždy ve středu od 18:00 do 20:00.

 

  

Tento kurz vyhovuje ženám, které si rády užijí kurz postupně a během týdne si osvojené poznatky zažijí a zopakují. Na tomto kurzu se naučíte vše, co potřebujete umět a znát, abyste mohly pečovat o své pánevní dno a aby bylo živé a zdravé.

Více k náplni kurzu se dozvíte zde   O pánevním dnu (studioziva.cz)

 

Cena kurzu je 1800 Kč.

Možné cenové zvýhodnění:

Cena pro ženy přihlášené ve dvojici je 1600 Kč pro každou z nich.

Ženy na rodičovské dovolené, ženy v důchodu a studentky: 1600 Kč

Absolventky mých kurzů a seminářů pánevního dna si mohou kurz nebo seminář zopakovat s cenou 1200 Kč.

 

 

Na všechny kurzy je potřeba se předem přihlásit, pevná rezervace místa je platná po zaplacení. V případě neúčasti z vážných důvodů je možné za sebe poslat náhradnici, nebo si vybrat jiný termín, a to nejdéle do jednoho roku od původního termínu.

  

Přihlásit se můžete na tel. 724 241 285, nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , kde vám ráda poskytnu bližší informace.

 

 

 

 

 

 

  

INFORMACE PRO HORMONÁLNÍ JOGÍNKY k pánevnímu dnu

  

Milé ženy,

 

protože cvičíte Hormonální jógu, bude pro vás blízké i téma pánevního dna, které taky jako HJ pozitivně ovlivňuje naše ženské zdraví,

ale trochu jinak, více ženskou cestou a do hloubky.

Dokonce do sestavy HJ patří, protože jeho správná aktivace je tím nejlepším provedením Múlabandhy.

 

S oběma metodami pracuji už více let a zjistila jsem, že se krásně doplňují. Ženy se hodně ptají, jaký je mezi nimi rozdíl a co jim přinese  práce s pánevním dnem jiného než HJ?

HJ je zaměřena na hormonální systém, harmonizuje ho a má i celkově mnoho skvělých účinků, mj. i harmonizačních. Je to ale sestava, která tělo spíše i přes svou harmonizaci aktivuje, nevede nás čistě ženským směrem. Práce s pánevním dnem je naopak zcela ženskou cestou dovnitř, cestou ponoru a pochopení. A i samotná práce se svaly se děje jemným ženským způsobem. Konečně získáme pocit, že jsme V NAŠÍ PÁNVI OPRAVDU DOMA. Právě vnímání těla je tou pravou branou k naší ženskosti a ženskému zdraví.              

Se znalostí práce s pánevním dnem je i samotné cvičení HJ jiné. Z mé zkušenosti více ženské.

   

Pro jakékoliv dotazy a přihlášení mi prosím napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těším se na vás.