Ž E N S K É  P Á N E V N Í  D N O  

  

 14. KVĚTNA - 11. ČERVNA 2024

 

 

14. 5., 21. 5., 28. 5., 11. 6.

Kurz je složený ze čtyř dvouhodinových lekcí.

vždy v úterý od 18 do 20 hodin

 

 

KURZU SE MŮŽETE ZÚČASTNIT I ONLINE

   

  

Tento kurz vyhovuje ženám, které si rády užijí kurz postupně a během týdne si osvojené poznatky zažijí a zopakují. Na tomto kurzu se naučíte vše, co potřebujete umět a znát, abyste mohly pečovat o své pánevní dno a aby bylo živé a zdravé.

Více k náplni kurzu se dozvíte zde   O pánevním dnu (studioziva.cz)

 

Cena kurzu je 2100 Kč.

Možné cenové zvýhodnění:

Cena pro ženy přihlášené ve dvojici je 1800 Kč pro každou z nich a stejná cena platí pro ženy na mateřské dovolené, nepracující ženy v důchodu a studentky.

Absolventky mých kurzů a seminářů pánevního dna si mohou kurz nebo seminář zopakovat s cenou 1200 Kč.

 

 

Na všechny kurzy je potřeba se předem přihlásit, pevná rezervace místa je platná po zaplacení. V případě neúčasti z vážných důvodů je možné za sebe poslat náhradnici, nebo si vybrat jiný termín, a to nejdéle do jednoho roku od původního termínu.

  

Přihlásit se můžete mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky na 724 241 285.

 

 

 

 ABSOLVENTKY kurzu pánevního dna, možnost OPAKOVÁNÍ pro vás! 

 

Můžete se zúčastnit  prvních dvou lekcí tohoto kurzu a oživit si své dovednosti a své pánevní dno. Živě ve studiu, nebo ONLINE.

Cena za tyto dvě opakovací dvouhodinové lekce je 600 Kč a je potřeba se na ni předem přihlásit. 

Přihlásit se můžete mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.nebo telefonicky na 724 241 285.

 

 

 

 

 

  

INFORMACE PRO HORMONÁLNÍ JOGÍNKY k pánevnímu dnu

  

Milé ženy,

 

protože cvičíte Hormonální jógu, bude pro vás blízké i téma pánevního dna, které taky jako HJ pozitivně ovlivňuje naše ženské zdraví,

ale trochu jinak, více ženskou cestou a do hloubky.

Dokonce do sestavy HJ patří, protože jeho správná aktivace je tím nejlepším provedením Múlabandhy.

 

S oběma metodami pracuji už více let a zjistila jsem, že se krásně doplňují. Ženy se hodně ptají, jaký je mezi nimi rozdíl a co jim přinese  práce s pánevním dnem jiného než HJ?

HJ je zaměřena na hormonální systém, harmonizuje ho a má i celkově mnoho skvělých účinků, mj. i harmonizačních. Je to ale sestava, která tělo spíše i přes svou harmonizaci aktivuje, nevede nás čistě ženským směrem. Práce s pánevním dnem je naopak zcela ženskou cestou dovnitř, cestou ponoru a pochopení. A i samotná práce se svaly se děje jemným ženským způsobem. Konečně získáme pocit, že jsme V NAŠÍ PÁNVI OPRAVDU DOMA. Právě vnímání těla je tou pravou branou k naší ženskosti a ženskému zdraví.              

Se znalostí práce s pánevním dnem je i samotné cvičení HJ jiné. Z mé zkušenosti více ženské.

   

Pro jakékoliv dotazy a přihlášení mi prosím napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těším se na vás.